לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

רעיונות ליום הולדת בחדר בריחה

תודו ותסכימו שבכל מה שקשור לרעיונות ליום הולדת, צריך ממש להבריק היום כדי להפתיע, ואחת ההברקות האלה  היא  לעשות יום הולדת בחדר בריחה, יש יותר מגניב ומפתיע מזה?

זו יכולה להיות מסיבת הפתעה הכי גדולה בכל הזמנים. הכי מיוחדת וכזו שתדברו עליה הרבה שנים.

בילוי בחדר בריחה הוא חוויה שאין שנייה לה. מדובר על השתתפות במשחק חווייתי סביב סיפור נושא, כאשר המטרה המרכזית של המשתתפים היא לצאת החוצה, אחרי פיצוח של משימות וניצחונות קטנים. בעלי השמחה שלכם, ישמחו להיות חלק מהניצחונות הללו.

אין היום הרבה רעיונות ליום הולדת שאפשר להגיד עליהם שהם מיוחדים כמו ביקור בחדרי בריחה, לכן לעשות שוב יום הולדת במסעדה או בבר, באמת לא מרגש אף אחד. אבל להגיע לחדר בריחה עם כל החברים, זה כבר יום הולדת מרגשת ובלתי נשכחת.

יום הולדת בחדר בריחה- רעיונות ליום הולדת

הדבר הכי חשוב ביום הולדת זה לא רק להרגיש אהוב ומוקף בחברים, אלא גם לעשות משהו שיזכרו אותו הרבה זמן. בילוי בחדר בריחה ברדיפה אחרי הפיראט הרשע, או לחמוק מהמפלצת מינוטאור או לברוח מקללת המומיה, זה לא דבר שאפשר לשכוח כל כך מהר. מצד אחד זה מרתק ומעניין ומצד שני זו חוויה נהדרת. כל החברים (יש חדרים גם לשישה איש) מנסים לבצע את המשימה תוך שהם חומקים מסכנות ומתקדמים לכיוון הפתרון, והם עושים את זה ביחד בעבודת צוות נהדרת, וזה מגבש ומקרב בין אנשים ומשאיר להם טעם מיוחד של ידידות ושמחה.

מה חדר הבריחה ליום הולדת שלכם?

אסקייפ סיטי הוא מתחם חדרי הבריחה הכי גדול בתל אביב. הוא מכיל 10 חדרים בעלי נושאים שונים סביב סיפורים מרתקים כמו קללת המומיה, שודדי הקאריביים, המקדש הארור, צ'ארלי בממלכת השוקולד, המסור, אטלנטיס העיר האבודה, משחקי הכס, מלחמת האבירים, החרב המכושפת, בשבי האויב ועוד.

אתם בוחרים לכם נושא וכל חדר מייצג סיפור אחר. בכל חדר יש פירוטכניקה משגעת ומושקעת ותצטרכו להתמודד עם כל מיני משימות בדרך להשלמת המשימה, בה אחר כך תוכלו לצאת מהחדר.

אין כמו חדרי בריחה כרעיונות ליום הולדת, זו תהיה יום ההולדת הכי מיוחדת בעולם.

ומה אחרי היום הולדת?

אסקייפ סיטי זה המקום האידיאלי לעשות ימי הולדת, כאשר אחרי הבילוי בחדרי הבריחה אפשר ליהנות מהבר במקום, יש חדר גיימינג של סוני או אולי תרצו לקנח יש גם חדרי קריוקי, שזה באמת סיום מעולה ומוצלח ליום נהדר.

המשחק עצמו בתוך חדר הבריחה מאוד מצחיק, אנשים צריכים קצת להתחפש, להשתולל, לצאת מגדריהם ולעשות דברים שהם לא עושים בדרך כלל, וזה כבר מאוד משחרר ומשמח. את הצחוקים שלכם ישמעו בכל המתחם של אסקייפ סיטי, וחוגגי היום הולדת יודו לכם שמתוך כל רעיונות ליום הולדת הלכתם דווקא על זה.