לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

פעילות גיבוש בחדר בריחה- לא נגענו!

החוכמה בגיבוש של קבוצת אנשים משפחה או חברים לעבודה, היא לתת לדברים לקרות מעצמם. יותר מדי עבודת בימוי לא תייצר יחסים ובעניין הזה אסור ללחוץ. דברים מתרחשים בין בני אדם בקצב שלהם, מה שחדרי בריחה יכולים לתרום בנושא הזה, הוא פלטפורמה של הזדמנות לייצר תוכן, מכנה משותף, חוויה. עברו חלפו להם הימים של שירה בציבור, קוסם וסטנדאפ. בעידן הזה כשהעולם מתנהל דרך אפליקציה, אנשים מחפשים חוויה שמצליחה לאתגר אותם יותר ממנה. חדר בריחה כפעילות גיבוש הוא פשוט ההמצאה הכי טובה ומרתקת שמסוגלת לעשות מה שטיפוס על האוורסט עושה- הרבה אדרנלין וסיפוק.

מהו רעיון חדר בריחה ?

חדר בריחה הוא משחק הרפתקאות שהושאל ממשחקי הקונסולות ועבר למציאות מדומה. מדובר על חדר שכל כולו מאובזר בחפצים, כולל פירוטכניקה מרשימה ומפתיעה וסביבו יש סיפור. צריך לפצח משהו בסיפור ועושים את זה דרך רמזים, פיצוח חידות. עולים שלב ועוד שלב, מתעמקים בטובים וברשעים. מתכננים מהלכים, חושבים ערמומי כדי לנגח את היריב ואם מצליחים, יוצרים. תוך שעה בחדר בריחה זה הזמן לנצח את המשחק ולצאת החוצה.

ללמוד לעבוד ביחד דרך פעילות גיבוש!

חדרי בריחה מאוד מתאימים לקבוצות של חברות או ארגונים שרוצים לעשות גיבוש טבעי ולעבור חוויה משותפת (שבכל מקרה מגבשת בעצם קיומה).

האתגר המשותף של פיצוח התעלומה בכל חדר בריחה, הוא מתכון לעבודת צוות (ממנה אפשר ללמוד גם על עבודת צוות בחיים). זה דורש שיתוף פעולה, הקשבה ואין שיעור יותר טוב מזה על עבודת צוות שמנצחת קודם כל את חדר הבריחה ואחר כך את האתגרים בעבודה.

אסקייפ סיטי- חוויה לכל החברה!

במרכז תל אביב שוכן אסקייפ סיטי, מתחם ובו יש 10 חדרי בריחה בנושאים מרתקים ומאתגרים. כל החברה מגיעה, מתחלקים לחברים שבהם כ-5 איש בחדר, משתתפים במשימות ואחר כך נכנסים לחדרי הקריוקי, מסיימים בשירה על כיבוד ואין כיף יותר גדול מזה, חיפשתם אטרקציות במרכז? עכשיו יש דרך נהדרת להעברת הזמן עם החברים.

מהניסיון שלנו עם חברות וארגונים, אפשר לעשות את זה כמה פעמים כאשר כל פעם קבוצה מבלה בחדר אחר.

עולמות חדרי הבריחה לקוחים מסרטים או אגדות וזה מה שאסקייפ סיטי מציע לכם: שודדי האיים הקאריביים, המבוך, מלחמות האבירים- החרב המכושפת, אטלנטיס העיר האבודה, המסור, המקדש הארור, צ'רלי בממלכת השוקולד, קללת המומיה, החורף מגיע משחקי הכס, מבוך האלים.

הכי חשוב זה להזמין מקום מראש, כי הביקוש גבוה מאוד בשביל יום כיף בתל אביב איתנו  – אסקייפ סיטי