לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

מה קורה בתוך חדר הבריחה?

חדרי בריחה ולא במקרה הפכו להיות הטרנד הכי לוהט בתחום הבילויים בין חברים החל מחדרי בריחה לשני משתתפים ועד לשישה. זוהי דרך להעביר את הזמן בהנאה, בתרגול המוח, בניחושים, בהתערבות ובפיצוח של תעלומות מעולם אחר.

חדרי בריחה לוקחים אותנו אל מחוזות רחוקים של סיפורים ועלילות שבמרכזם, דמות או אירוע לו אנו צריכים לעזור או לחמוק ממנו, ואת כל זה אנו עושים בחדרי בריחה המותאמים מבחינת התפאורה, האביזרים והציוד לסיפור עצמו, מה שהופך את המשימה לקשה יותר, מפותלת, מסובכת ומלאת מתח.

חדרי בריחה הם לאנשים עם לב חזק וגם לאנשים שאוהבים דרמות.

חדרי בריחה- מבוך האלים

כאשר מזכירים חדרי בריחה מומלצים מדברים על מבוך האלים, מבוך האלים הוא השם של אחד החדרים והוא מייצג את הסיפור, אחריו צריך לעקוב כדי להבין מה החלק של המשתתפים בחדר הבריחה בסיפור ובאיזה צד הם. מבוך האלים מספר את סיפורו של מינוטאור, בן תקופת יוון העתיקה שנברא בצלמם של שור ואדם. המינוטאור הזה צריך לקבל מינחה של קורבנות ותקוו שלא אתכם, משום שאתם אמורים להכניס לו מנחה כלשהי (בשלב זה לא אתם המנחה הזו) ואתם צריכים לברוח החוצה (כדי שהוא לא יאכל אתכם) לפני שהוא יגיע אליכם.

המינוטאור הזה לא רע כמו שהוא עצבני, כי מלך כרתים כלא אותו בלבירינט- שזה מבוך אימים שקשה מאוד לברוח ממנו ויש לו כל מיני דרכים פתלתלות ומבלבלות. כך שאם השחקנים של חדר הבריחה נתקעים שם, הסיכוי שהמינוטאור יבלע אותם יותר גדול מהסיכוי שהם יצליחו לברוח.

חדר בריחה -ההצגה היא שלכם!

חדר בריחה זה בערך כמו להשתתף בהצגה. יש את המינוטאור שתקוע בכלוב הענק שלו במבוך ואתם צריכים מצד אחד להגיש לו מנחה מצד שני, לחמוק ממנו, אל תשכחו שהוא עצום הוא שור ואדם והוא ענק ומפחיד.

יצירת המבוך מלווה בפירוטכניקה מרשימה, שכוללת תכנון מדויק ויצירתי של המקום עצמו, כך שכל המשימה תעבור בדרך מעניינת ומרתקת.

יש המון מתח לאורך כל השהייה במבוך, ההסתתרות מפני היצור האימתני הזה ועד ליכולת שלכם לחמוק החוצה. לאורך כל המשחק אתם מקבלים רמזים שיעזרו לכם למצוא את הדרך החוצה, בונוסים ומתנות, עד שהם מבינים מה הדרך לחמוק מהיצור האימתני.

כולם אוהבים לשחק

כל האנשים בכל הגילאים אוהבים לשחק. כשהיינו ילדים שיחקנו וגם היום אנחנו משחקים. כאשר מדברים על אטרקציות למרכז מדברים על חדרי בריחה. חדרי בריחה מאפשרים לנו לחזור קצת לילדות שלנו, להשתטות, ליהנות ולהרגיש שממש לא עבר הרבה זמן מאז ששיחקנו מחבואים. רק הנושאים השתנו וסוגי המשחקים השתכללו, וחדרי בריחה הם בהחלט התשובה להמונים שרוצים לעשות משהו שמרגש אותם יותר מאפליקציה, ויותר מהסמארטפון שלהם ויותר מהטכנולוגיה שמציפה אותנו היום וגורמת לנו להרגיש שאין דבר יותר מרגש מזה בעולם.

הנה יש – חדרי בריחה והם מלאים בסיפורים ואגדות, בהמון מתח ובהמון דרמה.

מי שאוהב אתגר- ימצא בחדרי בריחה מקום מעולה להפעיל את חוש הבילוש שלו, את המוח ולהרגיש שהוא חי בסרט…