לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

יש לנו רעיונות ליום הולדת!

אם אתם רוצים להפתיע את החברים הקרובים שלכם ביום הולדת מעולם אחר, יש לנו רעיונות ליום הולדת בלתי נשכחת. קחו אותם למלחמות האבירים, או למשחקי הכס או לכל חדר בריחה אחר באסקייפ סיטי, המרכז החדש לימי הולדת בהפתעה. בעלי השמחה לא ידעו שכולכם שם, הם יפגשו אתם במהלך המשחק וזה הולך להיות כיף גדול.

למה חדר בריחה?

תחשבו בעצמכם כמה יום הולדת כבר יכולה להפתיע. הייתם בפאב רקדתם על השולחן, עשיתם מסיבת הפתעה, הזמנתם קריוקי, אוכל, כל מה שתרצו, אבל זה כבר היה. אתם רוצים משהו שעוד לא עשיתם, משהו מאוד כיפי ומפתיע ואם אפשר גם מאתגר כי חדרי בריחה זה לא סתם יום הולדת, זה לפצח סודות, משימות, רמזים. סוג של מחפשים את המטמון בלייב בידיוני לגמרי אבל כל כך משכנע שבעלי השמחה שלכם ישברו את הראש אבל יצאו מה זה שמחים עם התשובה ביד ובעיקר יצליחו לברוח החוצה מאותו אסקייפ רום.

אסקייפ סיטי הכי מתאים ליום הולדת!

אם אתם קבוצה גדולה של חברים שרוצים לחגוג יום הולדת, אז אתם צריכים להזמין כמה חדרים. במתחם של אסקייפ סיטי במרכז תל אביב יש 10 חדרי בריחה מאוד מעניינים ומיוחדים ואז אתם פשוט מתחלקים ל-6 איש בחדר ואחרי המשחק יושבים בחדר הפגישות, שותים משהו מספרים חוויות ואם יישאר לכם כוח, תוכלו גם לשיר קריוקי או להיכנס לאחד מחדרי הגיימינג של סוני שבמקום.

חשבנו על הכול. על החוויה, התוכן, העניין, האתגר, המשימות וגם על הסוף, שתשבו ביחד ותדסקסו את החוויה העצומה שכובשת את כל העולם וגם את ישראל, אצלנו כל חדר בריחה הוא ייחודי – מוזמנים לנסות!

למי מתאים חדרי בריחה?

חדרי בריחה מומלצים אצלנו באסקייפ סיטי, חדרי בריחה הם פעילות מקסימה לימי הולדת, שיכולים אגב להיות הפתעה גמורה לבעל השמחה. למשפחות שרוצות לבלות ביום הולדת של מישהו מהמשפחה ונמאס להם עדו פעם מסעדה. בחדר בריחה יש את כל היתרונות של אירוע בלתי נשכח. זה מתוכנן לפרטי פרטים, זה מעניין, זה מותח, זה מסקרן וזה מחזיר אתכם לילדות של משחקים מאתגרים, לרצון לנצח ולהיות ראשון. בכל מבוגר מסתתר ילד קטן שרוצה לשחק, ממש כמו שהיה פעם כי כולנו בעצם ילדים של החיים.