לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

חדר בריחה -יום כיף בתל אביב

לאימא יש יום הולדת? לחבר לעבודה? חברים לעבודה רוצים לעשות יום כיף בתל אביב, משפחה מקיבוץ, ממושב. הטרנד הכי גדול והכי כייפי היום של יום כייף בתל אביב, מתחיל ומסתיים בחדרי בריחה.

אסקייפ סיטי הוא מתחם של 10 חדרי בריחה עד ל5 משתתפים בחדר, עשר תעלומות הזויות שמזמינות סוגים שונים של קהלים לחדרי בריחה מרתקים.

בילוי בחדר בריחה נמשך כשעה, במהלכו עליהם לפצח כל מיני רמזים כדי להגיע לפתרון של חידה, בדך כלל גדולה ובדרך כלל כזו שכדאי לפתור אותה למשל בשביל חיי נצח…

יש כל מיני חדרי בריחה במגוון נושאים ואתם כמובן מוזמנים להיכנס לאתרים, להבין במה מדובר ולהזמין מקום בחדר בריחה שנראה לכם הכי הרפתקני ומגניב.

דוגמאות מאסקייפ סיטי- יום כיף בתל אביב

אסקייפ סיטי כולל 10 חדרי בריחה עם תעלומות קשות ומגניבות, בין השאר חדרי בריחה מומלצים כגון:  

מבוך האלים– יצור בשם מינואטור צריך שתתנו לו מנחות כדי לאכול ולהתקיים, אבל הוא גם עלול להפוך אתכם לארוחה אם לא תמהרו להימלט מפניו.

קללת המומיה- בחדר בריחה זה שורה קללת המומיה אותה שחרר אדם כאשר פתח את הקבר והפר את שלוות הפרעונים. אם אתם בחדר הבריחה הזה אתם בצרות מצד המומיה ולכן אם אתם רוצים להישאר בחיים, אתם צריכים להבין איך מסירים את הקללה הארורה הזאת.

המקדש הארור- בחדר בריחה זה אתם הולכים בעקבותיו של פרופסור שטיין שהלך לאיבוד. האם ייתכן כי כאשר תחפשו אותו גם אתם תיעלמו? סכנה רובצת על ראשכם וצריך בשביל זה זהירות וגם הרבה חוכמה. האם יש לכם?

המסור- טוב חדר הבריחה הזה לוקח אתכם הכי רחוק שאפשר. הוא כולא אתכם במרתף עינויים והרגליים שלכם אזוקים. אין לכם אין לברוח אבל אתם חייבים כי העינויים רק יתגברו.רוצח מטורף מאחוריכם, האם תנצחו אותו ותישארו בחיים?

שודדי הקאריביים- אתם מחפשים את המפה לאוצר הגדול. אומרים שהיא נמצאת בקבינה של הספינה של הפיראט האכזר. גם הצבא הבריטי בעקבותיה ולכן גם בעקבותיכם. האם תצליחו לנצח את כולם? חדר בריחה שאפילו ג'וני דאפ ייהנה בו…

מלחמת האבירים- החרב המכושפת

אתם צריכים לעזור לקוסם בשם מרלין ולמלך ארתור שמבקשים את עזרתכם. הם רוצים לבחור באדם שיסיר את הכישוף מהחרב ויוכתר לאביר.

הכול בגלל המכשפה מורגנה שהטילה כישוף על הטירה ועל אבירי השולחן העגול.

אלו רק מספר דוגמאות לחדרי בריחה מומלצים – אקזיט רום מבית אסקייפ סיטי.

יום כיף בתל אביב למקומות עבודה וגם למשפחה

במסגרת יום כיף בתל אביב תוכלו לצאת יחד עם קבוצת חברים מהעבודה לבלות בחדרי בריחה, או לקחת את המשפחה להרפתקה מיוחדת במינה.

השהות בחדר בריחה היא סוג של ניתוק מעולה מכל מה שסביבכם, שעה של כיף, בילוי ומשחק מרתק, בסופו תצטרכו לדעת איך אתם בורחים מחדר הבריחה ונשארים בחיים.

מומלץ לבחור באסקייפ סיטי – אסקייפ רום. בעלי עשרה חדרי בריחה אשר יכולים להכיל עד 5 משתתפים בכל חדר.