לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

חדרי בריחה מומלצים!

חדרי בריחה הפכו להיות הטרנד האחרון הכי פופולארי לא רק בארץ אלא גם בעולם. יש לזה המון סיבות אבל זה בעיקר מחזיר את דור הסמארטפון להתמודד באופן סמלי בעולם של פנטזיה עם חידות, סוג של משחק הגיון-מטמון, שדורש מחשבה, עבודת צוות, גיבוש אסטרטגיה ומהווה חוויה מאתגרת וכיפית לאנשים בכל הגילאים.

ככל שחדרי הבריחה יותר מושקעים מבחינת עיצוב המציאות המדומה והפנטזיה החל מהכניסה ועד ההימלטות, כך הם יותר מומלצים. יש קשר להשקעה העצומה ולחוויה.

השקעה בתאורה, פירוטכניקה ועיצוב "אמיתי" של עולם דמיוני כרוך בהרבה מאוד כסף והופך כמה מחדרי בריחה מומלצים היום בארץ, דווקא בגלל זה.

דרושה תאורה מיוחדת, פירוטכניקה, קרני לייזר, דלתות וקירות שנפתחים בהפתעה בלחיצת כפתור, כל הטכנולוגיה הכי מתקדמת חשמלית ואלקטרונית, הכול כדי לגרום לשחקנים להאמין בכל החושים שלהם, שהם נמצאים בחלל המוגדר.

וכיוון שמדובר בחלל דמיוני הרי שרוב הנושאים של חדרי הבריחה לקוחים גם הם וגם העיצוב שלהם מסרטי הרפתקאות ידועים ואהובים, או שהם נוצרו מדמיון פרוע וסיפור הרפתקה  ממכר.

במתחם חדרי הבריחה המומלצים של אסקייפ סיטי יש למשל חדרי בריחה בנושאים: מבוך האלים, קללת המומיה, המקדש הארור, המסור, שודדי הקאריביים, אטלנטיס העיר האבודה, משחקי הכס, מלחמת האבירים, צ'ארלי בממלכת השוקולד ובשבי האויב.

נושאי החדרים מזכירים סרטי הרפתקאות אפלים וחשוכים כמו שרק הפנטזיה הטובה יכולה לייצר. כל חדר בריחה מייצר עולם משלו.

אסקייפ רום- התנתקות מהעולם האמיתי!

ההשקעה של אסקייפ רום איכותי הופכת את חדרי בריחה מומלצים למבוקשים עד כדי כך שצריך להזמין בהם מקום מראש, משקיעה הרבה מאוד משאבים וכסף, הכול כדי לנתק את השחקנים מהעולם האמיתי ולהעביר אותם לעולם הפנטזיה הבדיוני. מדובר כאן בעיצוב של עולם עם ירידה לפרטי פרטים. חדרים בעיצוב אפוף מסתורין כראוי לחידות. בכל חדר הרמזים, האביזרים והפתקים שבאמצעותם אמורים השחקנים להתקדם מפיתרון חידה לעוד חידה עד להימלטות הסופית וראוי לפני הזמן המוקצב לפתיחת הדלת העומד בדרך כלל על שעה.  

חדרי בריחה מומלצים גם בשל היכולת שלהם לקלוט כמות של אנשים. מתחם חדרי הבריחה של אסקייפ סיטי למשל מיועדים לחמישה איש, מה שדורש לעשות עבודת צוות חברית, כדי לגבור על החידות ולפצח את הרמזים. זוהי הזדמנות חדשה בעולם האמיתי לגבש קבוצה שיש לה אתגר משותף, מה שיוצר עבור הקבוצה הזו חוויה בלתי נשכחת.

חדרי בריחה עם לובי, קריוקי וגיימינג- פנטזיה לכל המשפחה!

בחדרי בריחה מומלצים המיועדים לחמישה איש, אפשר לבוא עם כל המשפחה וליהנות מזמן איכות לא רק חדרי הבריחה. יש מתחמים של חדרי בריחה כמו אסקייפ סיטי – אקזיט רום בהם יש בר שמעוצב בסגנון של ליאונרדו דה וינצ"י, עם ארוחות קלות ומשקאות. בנוסף יש חדרי גיימינג של סוני וחדרי קריוקי. חוויה מושלמת למשפחה או לקבוצות שיכולים לבלות שם בתוך הפנטזיה כמה שעות.