לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

חדרי בריחה עולם של פנטזיה

המשתתפים בחדר בריחה הופכים להיות חלק מהסיפור של החדר ולוקחים חלק בסיפור עצמו. הם אמורים להשתתף במשחק ולהתגבר על המבוכים, הבעיות והחידות של החדר, ורק כך הם יוכלו בסופו של דבר לצאת החוצה.

קחו למשל את אחד החדרים ממתחם של חדרי בריחה ושמו שלה חדר הוא קללת המומיה. מהי מומיה זו ועל מה המהומה…

השחקנים בחדר בריחה זה נכנסים ישר לעומקה של הפירמידה. כמובן שכל התפאורה צריכה להתאים למצב הזה, כדי שאנשים יאמינו שהם בעומק פירמידה, הושקעה פירוטכניקה ותפאורה רבה כדי לגרום לאנשים להרגיש באמת בעומקה של הפירידה.

אין ספק כי אחד הדברים הכי חשובים בחדרי בריחה, זו ההשקעה העצומה בבניית חדר שמשרת את הסיפור מההתחלה עד הסוף, כולל אביזרים, ציוד, עזרים ועוד.

מהי קללת המומיה? חדרי בריחה

חדרי בריחה מומלצים זה קללת המומיה. המשימה של משתתפי חדר הבריחה הוא להסיר את קללת המומיה ולצאת מזה בחיים. הקללה נמצאת בעומק הפירמידה איפה ששוכן קברו של תות אנח' אמון מלך הפרעונים. הסיפור מדבר על כך שבשנת 1922 נמצא הקבר הזה של תות ענח' אמון , ומישהו אשר פתח את הקבר, הפר את מנוחת הפרעונים ושחרר גם את קללת המומיה.

השמועה אומרת שכל מי שנכנס לקבר של הפרעונים לא יצא ממנו בחיים אז משתתפי חדר הבריחה הזה צריכים להיכנס לקבר של הפרעונים, אבל להיזהר.

רק מי שיקבל את הבחירות הנכונות, וידע להיות יותר ערמומי וחכם מכולם, רק הוא יצא החוצה. זהו חדר בריחה ממתחם שלם של חדרי בריחה שמציע עולם קסום של אימה, פחד ובסופו ניצחון.

חדרי בריחה- עולם אחר

חדרי בריחה זה עולם אחר. זה להיכנס לחדרי בריחה שבכל אחד מהם יש איזה סיפור מעולם אחר, סיפור אימה, מתח, פחד, הרפתקאה, אגדה ואתה צריך לדעת איך לצאת מזה בחיים בלי לפגוע באף אחד אבל בעיקר גם בלי להיפגע.

קברו של תות ענ'ח אמון תקוע בעומקה של הפירמידה, משתתפי חדר בריחה זה רוצים להגיע לשם, אבל צריכים לדעת להסיר את קללת המומיה, אם לא יסירו אותה, לא יוכלו לחזור. אם כך היכנסו לעולם הפנטזיה והדמיון, השאירו את הסמארטפון שלכם סגור, הזמינו את החברים שלכם לעולם קסום של דמיון, חדרי בריחה זו ההזדמנות שלכם לברוח מהמציאות למציאות אחרת, ולעשות את הניתוק שכל אחד חייב לעצמו.

חדרי בריחה- מי עוד לא היה?

יום כיף בתל אביב זה אסקייפ סיטי. בין אם זה גיבוש לעובדים, חברים מהשכונה או משפחה, כולם הולכים ונהנים בחדרי בריחה. זוהי הזדמנות לחוות ביחד חוויה מעניינת, לצאת עם רשמים והתרגשות, משהו אחר, משהו שלא חווים כל יום ושמותיר על כל אחד רושם אחר והתרגשות אחרת.

מחדרי בריחה אי אפשר לצאת אדישים זו חוויה מעולם אחר, רסום, עולם הפנטזיה מלא הדמיון ומי שעוד לא היה בחדר בריחה, לא יודע מה זה חוויה מימיו.