לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

חדרי בריחה בישראל

קצת אחרי שנפתח חדר הבריחה הראשון ברוסיה, החלו להיפתח גם חדרי בריחה בישראל.

קוראים לזה חדרי בריחה, בישראל יש רבים מהם היום. בעצם מדובר בחדר סגור שכולא את המשתתפים בו יחד עם חבריהם, במקרה של יום הולדת למשל או אירוע של חברה. ויש סיפור. הסיפור הזה בנוי מכל מיני חידות, ואחרי שפותרים חידה חידה מגיעים לפיתרון האחרון. כאשר פותרים כל פעם שלב מקבלים עוד רמז ובונוסים של רמזים וככה זה בעצם עובד. בדרך כלל זה לוקח שעה כדי לפתור את החידה ואם לא מצליחים לצאת אחרי שעה (שזה אומר שלא הצלחתם להבין את הרמזים ולפתור את החידות), אז מוציאים אתכם אבל אתם בעצם לא הצלחתם לצאת לבד מחדר הבריחה.

כמובן שהדבר האחרון שמקבלים בכל חדרי בריחה בישראל אחרי ששוהים בהם ופותרים את החידות זה את המפתח.

הכול התחיל ממשחקי קונסולה

משחקים של חדרי בריחה בישראל, השאילו בעצם את הפורמט של משחקי הקונסולה בתחום ההרפתקאות. היו אלה משחקים שהיה בהם גיבור והוא היה אמור להתגבר על כל מיני אתגרים כדי להתקדם הלאה במשחק ועל זה בעצם מבוסס כל חדר בריחה. הגיבורים שהם השחקנים, יחד בעבודת צוות צריכים לבצע משימות ולהתקדם עד שהם יוצאים או יותר נכון בורחים מחדר בריחה, ולכן קוראים לזה כך.

אחד המשחקים הידועים שעל הבסיס שלו בנויים בעצם הסיפורים של חדרי בריחה בישראל הוא משחק הבריחה מהחדר, הדלתות ועוד. השחקן נעול בחדר והוא צריך לראות או לגלות רמזים שעוזרים לו לצאת.

איך נמלטים מחדרי בריחה בישראל?

הרעיון המרכזי הוא להבין את הסיפור ולהבין לאן הוא מוביל. מי שמשחק בחדרי בריחה בישראל, צריך שיהיה לו כושר הבחנה וכושר אנליטי וגם אסטרטגיה שיעזרו לו לפתור את החידות שבדרך ולהימלט מחדר הבריחה. חלק מההשראות לחדרי בריחה בישראל נלקחו מכל מיני סרטים, ספרים ומשחקי לוח.

חדרי בריחה כוללים סיפור מסוים סביבו משתתפים ומשחקים כל המצויים בחדר. יש סיפור מסגרת ויש עלילה ובה קורים דברים. יש בכל חדרי בריחה בישראל משקפי מציאות מדומה שעוזרים למבלים בחדרי בריחה בישראל להאמין שאכן הסיפור המסופר מתרחש במציאות והם חלק ממנו.

יש בישראל כ-200 חדרי בריחה

בישראל יש כ-200 חדרי בריחה. יש מתחמים שיש בהם כמה חדרים יחד, ויש חדרים בודדים. יש חדר שהמשחק בו מתקיים בין שני משתתפים ויש חדרים שמתקיימים בהם גם שישה משתתפים.

חדרי בריחה בישראל משמשים היום פלטפורמה נהדרת לימי הולדת, אירועי חברה, אירועים משפחתיים ובמתחם של אסקייפ סיטי יש בנוסף גם בר עם כיבוד, חדר גיימינג של סוני וגם חדרי קריוקי, כך שאחרי שנכנסים לחדרי בריחה בישראל וחוטפים אימה ופחד, יוצאים בסוף בתרועה ובשמחה ומתחילים לשיר…