לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

הפקת אירועים לחברות בחדר בריחה

כבר מזמן הבנו שאין דבר כזה להעסיק עובדים ולהתייחס אליהם כאילו הם חייבים כל הזמן למקום העבודה שלהם, ומקום העבודה שלהם לא חייב להם כלום.

המון מחקרים על גבי מחקרים יצאו במהלך השנים, עד שהתאפשרה סופית הפרדה בין אדונים למשרתים, וגם מי שנמצא גבוה בהיררכיה הבין שאם הוא לא יתייחס יפה למשרת שלו הוא יצטרך לצחצח לעצמו את הנעליים לבד, ולא רק זה, אלא לעשות עוד המון דברים שמשום מה נראו לו מובנים מאליהם בתור בוס של מישהו שדרש ודרש ודרש.

בילוי של חברים לעבודה- תמיד חיובי!

מחקרים הוכיחו כי מפגשים ופעילות מחוץ לעבודה, תורמים לרווחתו של הפרט, לתפיסתו את עצמו כחלק ממקום עבודה שדואג גם למצב רוח שלו, שהמפגשים הללו תורמים לגיבוש של עובדים, שהם גורמים להם להכיר יותר טוב אחד את השני ולכן גם יהיו מסוגלים אחר כך לעבוד יותר טוב אחד עם השני.

שלפעמים הבנה של מהי עבודת צוות מתחילה בכלל בבילוי בתוך חדרי בריחה, וכל מה שצריך זה להשיג חברה שעושה הפקת אירועים לחברות ובין השאר גם ביקורים בחדרי בריחה.

הפקת אירועים לחברות כולל כל מיני הצעות של פעילויות, מפגשים ובילו משותף של עובדים שהמטרה שלהם היא, להפגיש ביניהם בשעות הפנאי, בלי המדים ובלי התגים והחליפה והעניבה ולגרום להם לבלות אחד עם השני כמו בני אדם, בלי מחיצות והיררכייה של מקום עבודה.

תרומה של בילוי למקום עבודה- הפקת אירועים לחברות

בדרך כלל בילוי של אנשים מחוץ לעבודה, מקרב בין אנשים, גורם להם להכיר יותר טוב אחד את השני, מאפשר להם להכיר צדדים אחרים אחד בשני, מה שעשוי גם לעזור להם בהתנהלות היום יומית במקום העבודה שלהם.

אפשר לומר כי אחד הבילויים כי מוצלחים שמציעה חברה שעושה הפקת אירועים לחברות, בילוי בחדר בריחה. זה כיף, זה עולם הפנטזיה, זה גורם לאנשים להרגיש בעולם אחר, להשתטות, לחשוב, לגלות ולחשוף ותוך כדי משחק גם לגלות ולפתח חברויות בין אנשים בעבודה שזה דבר מאוד חשוב ביחסים של אנשים במקום עבודה.

הפקת אירועים לחברות- אין כמו חדר בריחה!

העובדה שהשחקנים בתוך חדר הבריחה, צריכים לשתף פעולה אחד עם השני ולעשות עבודת צוות כדי להגיע לפתרון שיחלץ אותם מחדר הבריחה, גורמת להם ללמוד מה הם יכולים לתרום כדי שהמשימה תצליח ובינתיים הם מיישמים את זה גם בעבודה, אומר מנהל של חברת הפקת אירועים לחברות שקיבל המון מכתבי תודה ממנכ"לים על התרומה המשמעותית שיצר חדר הבריחה ברמה של תרגול עבודת צוות.

אנשים היו צריכים לחשוב ביחד, לתכנן יחד, להחליט, לעשות כל מיני דברים והם עשו את זה בשיתוף פעולה שלא היה מבייש  פרוייקט של עבודת צוות בחברת הייטק.

מעבר לעזרה שחדר בריחה מפיק לעוד פוסט מוצלח של פרסום בפייסבוק של העסק שנהנה בערב גיבוש. תרומתו הגדולה של חדר בריחה היא החוויה עצמה בחדרי הבריחה שבה אנשים לוקחים אתם הלאה כל מיני תובנות.