לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

הפקת אירועים לחברות בחדרי בריחה

כל חברה ועסק יודעים היום, שכדי לגבש את העובדים שלהם, הם צריכים לעשות כל מיני אירועים מחוץ לעבודה. אירועים כאלה תורמים ליחסים בין עובדים, גורמים להם להכיר זה את זה בצורה אחת, לא בלבוש המשרדי ולא מאחורי שולחן. היחסים הטובים כך גורסים המנהלים, יגרמו לכולם בסופו של דבר  להשקיע יותר בעבודה וגם לדעת לעבוד ביחד. מקום עבודה שיודע לקרב בין העובדים שלו מפיק מכך תועלת ראשית עבור עצמו. במקום כזה, לעובדים יש חשק לעבוד והם גם עובדים יותר טוב ביחד.

אם תיכנסו בגוגל לקטגוריה של הפקת אירועים לחברות, תגלו היום את הטרנד הכי גדול בתחום: חדרי בריחה במרכז תל אביב.

מהם חדרי בריחה?

אם אתם רוצים לארגן יום כיף לעובדים שלכם דרך חברה שעושה הפקת אירועים לחברות, התעניינו בכל הקשור לחדרי בריחה משום שזה הטרנד האחרון שכל העובדים אוהבים ללכת אליו.

היום כאשר רוצים לארגן לעובדים יום כיף בתל אביב או בכל עיר אחרת, לא מזמינים ליצן כמו שהיה נהוג פעם, וגם קוסם כבר לא באופנה. היום לוקחים את כל העובדים למתחם של חדרי בריחה. יש גם חדרי בריחה של 10 אנשים במרכז תל אביב. אפשר להעביר במקום כזה שעות מרובות של שמחה והנאה משותפים וגם להשתתף בחדר בריחה.

חדרי בריחה הם חדרים שיש להם סיפור. בהתאם לסיפור יש בחדר הזה אביזרים ותפאורה, וכאשר מגיעים לחדר בריחה, אתם צריכים לפצח את התעלומה. ככל שאתם מצליחים להתקדם בסיפור, כך אתם מקבלים רמזים ובונוסים ובסופו של דבר מגיעים למפתח של החדר ויכולים לברוח ממנו…

למה צריך לברוח מהחדר? כי בדרך כלל בחר כזה איזה שודד ים רודף אחריכם, איזה משוגע מאיים עליכם וכו'.

הנושאים של חדרי בריחה

הנושאים של חדרי הבריחה הם בדרך כלל כל מיני סיפורים ותעלומות מפחידות, שאתם לוקחים בהם חלק. אתם חלק מהסיפור ואתם צריכים לנצח את הרשעים. אתם צריכים להבין דרך כל מיני רמזים, מה קורה בסיפור כאשר בסופו של דבר, אם תצליחו להתקדם נכון תוכלו לצאת מהחדר לבד. אם לא תצליחו לצאת ממנו לבד, יוציאו אתכם, אבל הכי טוב זה לפצח את התעלומה ולצאת לבד.

במסגרת חברות של הפקת אירועים לחברות בהחלט יציעו לכם היום גם חדרי בריחה כמקום לבלות עם העובדים, אבל תצטרכו למצוא מקום של חדרי בריחה לכמות האנשים שיש לכם.

בדרך כלל יש חדרי בריחה לשני אנשים ומעלה ועד עשרה איש. אם מדובר בחברה שיש בה למעלה מעשרים איש, ברור שמה שהכי מתאים לכם זה מתחם של חדרי בריחה במרכז תל אביב. בו זמנית כולם יכולים להיכנס לחדרים ולצאת מהם אחר כך להמשך הבילוי.

הפקת אירועים לחברות

פעם הטרנד הכי גדול של הפקת אירועים לחברות היה, להזמין איזה סטנדאפיסט. הוא היה עומד ומדבר, פונה גם לקהל של העובדים, יוצר איזה אינטראקציה ביניהם, מצחיק אותם ועושה את מה שכל אומן עושה מול הקהל שלו- משתדל לא לשעמם. כיום אבל זה חדר בריחה.

הנושא החם היום של הפקת אירועים לחברות, זה להזמין עבור העובדים חדרי בריחה, והכי טובים נמצאים במרכז תל אביב. במתחם כזה של חדרי בריחה, כאשר יש חדר קריוקי, חדר סוני פלייסטיישן וכיבוד טוב בין לבין כולם יודעים, שלא צריך יותר מזה. בין אם חוגגים הקמת חברה חדשה , הישג של חברה קיימת או ציון אירוע משמעותי של החברה. אין ספק שאסקייפ סיטי הוא המקום בשביל זה.