לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

אסקייפ רום

אסקייפ רום הוא חדר בריחה או חדר מילוט, או חדר חושך יש לו כל מיני שמות. בכל מקרה הוא הדבר הכי טוב שקרה בישראל בשנים האחרונות. חדרי בריחה הפכו להיות הבילוי המועדף על צעירים, חברים לעבודה, משפחות ועוד.

נמאס כבר מליצנים בימי הולדת, קוסמים, שירה בציבור, הכל פאסה הדבר הכי חם היום זה אסקייפ רום, חדר בריחה.

גם מקומות עבודה שרוצים לארגן משהו לעובדים, מחפשים משהו מיוחד שגם יגבש את העובדים ויתרום לחוויה האישית שלהם ואין כמו אסקייפ רום לעשות את זה.

מה עושים באסקייפ רום?

אסקייפ רום הוא חדר אשר בו ננעלים המשתתפים יחד והם אמורים בעצם למצוא דרך מילוט החוצה. הם לא יוכלו לצאת עד אשר ימלאו אחר המשימות ויפתרו את החידות של הסיפור של החדר.

לכל חדר יש סיפור מסגרת ובתוכו מתרחשת עלילה. זה כמו משחק הרפתקאות שהגיבור צריך להתקדם בתוכו לאט לאט ורק כאשר הוא מתגבר על משימות, הוא מצליח.

יש חידות, ורמזים, וצפנים ומשתתפים של אסקייפ רום צריכים לנחש מה קורה, לפתח אסטרטגיה מתאימה ולדעת להימלט מהחדר.

המשתתפים מקבלים רמזים, מקבלים אביזרים וציוד וכל מיני דברים נוספים שיעזרו להם להתקדם הלאה במשחק כדי לצאת מהחדר.

חשיבה אנליטית באסקייפ רום

כדי להתקדם באסקייפ רום צריך חשיבה אנליטית. צריך שתהיה לכם אסטרטגיה שתוביל אתכם לפיתרון של הסיפור בחדר. בדרך כלל זה סיפורים כמו אגדות, סיפורי אימה של מפלצות שמחכות לכם בדרך, ומישהו שרוצה להשמיד אתכם ואתם צריכים להיות מאוד חכמים ומתוחכמים כדי לצאת מהחדר בלי להיפגע.

בכל אסקייפ רום יש משקפי מציאות מדומה, שעוזרים למבקרים לבלות בחדר הזה ולהרגיש במציאות שיצרו למענו. יש פירוטכניקה מדהימה ומושקעת והכול כדי ליצור את המציאות שרוצים שתיווצר סביב חדר אסקייפ רום זה.

לפעמים יש סרטון הדרכה קצר שמסביר מה קורה בכל אסקייפ רום ולפעמים זה מדריך שמסביר איך הולך המשחק ומה צריך לעשות. בכל מקרה זו הנאה גדולה מאוד ולכן נחשב פיתרון מעולה לכל פעילות גיבוש בעבודה, עם החברים או המשפחה.

איפה התחיל אסקייפ רום?

אסקייפ רום התחיל בעצם ביפן. היה זה מהנדס שנסע לארה"ב לבקר באיזה חברת הייטק וראה שם חדר משחקים, הוא החליט שגם לעובדים שלו מגיע אסקייפ רום והוא בעצם זה שתכנן את אסקייפ רום הראשון בעולם.

אחר כך התחילו לבנות אסקייפ רום גם בסין ובהונג קונג, ואז פרחו כל מיני אסקייפ רום בעמק הסיליקון, קליפורניה ועוד. היום יש אסקייפ רום בישראל, ובאירופה כמו למשל  בהונגריה, שווי., צפון אמריקה, אסיה, אוסטרליה ועוד.

אין ספק כי אסקייפ רום מחליף היום חוויה שאנשים מחפשים יחד כמו יום הולדת, אירוע של עובדים, אירוע משפחתי ועוד. באסקייפ רום של אסקייפ סיטי יש 10 חדרי בריחה ובכל חדר סיפור אחר מרתק.