לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

אטרקציות למשפחה- גן חיות או חדר בריחה?

חופשת הפסח היא הזדמנות מצוינת עבור המון משפחות, לצאת ולעשות משהו ביחד. יש הנוהגים לצאת לחיק הטבע, לצאת לטיולים, לבקר בכל הנחלים שהם חיכו להם כל החורף ועכשיו הם מלאים במים. לראות פריחות ואפילו ללכת במיוחד לחפש פרחים מסוימים.

יש הנוהגים ללכת לבלות כל המשפחה בצימר, או לנסוע לחו"ל (כן יש גם כאלה). יש כאלה שמדרימים לאילת, או מנצלים את החופשה להרים רגליים ולנוח, כי זה מה שצריך לפעמים.

יש כאלה שהולכים לראות חיות וזה בעיקר מתאים למשפחות עם ילדים קטנים ויש כאלה והם רבים מאוד שמחפשים משהו עם תוכן, משהו מדליק שמתאים גם לילדים בגיל עשרה, שיש להם נטייה בגיל הזה להימנע מבילויים עם אבא ואמא, אבל הם בהחלט יסכימו להגיע אתכם למתחם של חדרי בריחה במסגרת החיפוש שלכם אחרי אטרקציות למשפחה.

הילדים רוצים לפתור תעלומות- אטרקציות למשפחה

למה אתם חושבים הילדים שלכם מאוד אוהבים לשחק במחשב?

הם אוהבים אתגרים ואם תשימו לב במה הם משחקים, מהר מאוד תבינו שכל מה שהם רוצים זה עוד ועוד אתגרים, ותעלומות ולהרוג את כולם ולצאת מנצחים ומרוצים.

במסגרת אטרקציות למשפחה, אתם יכולים לקחת את כל המשפחה שלכם, כולל ילדי הדיגיטל שלכם שנהנים לשחק במשחקי מחשב, ולהכניס אותם לחדר בריחה. הם יודו לכם על כך.

חדרי בריחה בכלל נוצרו על בסיס של משחק קונסולה ידוע, והילדים שלכם בוודאי יזהו את הטכניקה והשיטה בה מתנהל המשחק ואף יוכלו להפגין בקיאות.

אטרקציות במרכז עם אסקייפ סיטי – עיר חדרי הבריחה של ישראל!

רמז ועוד רמז ואתם בחוץ

כאמור אנו ממליצים לכם כמשפחה במסגרת ההמלצות שלנו על אטרקציות למשפחה, להגיע לחדרי בריחה וליהנות כל המשפחה מפיצוח תעלומה שתגרום לכם לצאת החוצה. את כל זה תצטרכו לעשות במשך שעה.

הרעיון בבסיס של כל חדר בריחה הוא שיש סיפור, והסיפור הוא תעלומה ויש בה חידות וכדי להגיע אל הפתרון מקבלים רמזים. כל פיצוח של רמז מוביל עוד שלב את המשחקים בחדר בריחה לעבר השלב הבא. כך מרמז לרמז ומפיצוח של כל שלב עולים בשלבים (ממש כמו במשחקי מחשב) וככל שצוברים יותר נקודות, כך מקבלים יותר בונוסים ורמזים שיעזרו למשפחה להבין איך לפתור את התעלומה.

התעלומות הללו דורשות הרבה דמיון, יוזמה, שיתוף פעולה, הגיון ובעיקר הרבה רצון ליהנות ולפצח את החידות השונות. הפיצוח הזה הוא מה שבסופו של דבר, יגרום לכם לצאת מהחדר. אם לא תצליחו לפצח את התעלומה, יוציאו אתכם מהחדר אתם לא תישארו שם לנצח אבל אתם תצאו מובסים.

תעלומות מפחידות או סיפור בדיוני

רוב התעלומות של חדרי הבריחה, נסבות סביב סיפור ידוע שלפעמים גם יכול להיות מוכר לילדים שלכם. לחלק מהם יש גם משחקי מחשב ויתכן מאוד שהילדים שלכם הם אלה שיפצחו את התעלומה ולא אתם.

ההתגייסות המשותפת של כל המשפחה בחדר בריחה לפתור את התעלומה, הופכת אתכם ממשפחה לצוות ומלמדת אתכם על הדרך מה זה לעבוד ביחד. זה בהחלט נחשב בילוי של יום כיף בתל אביב שלא תשכחו הרבה זמן.

אנחנו אל נתפלא אם יום אחרי ביקור בחדר בריחה במסגרת אטרקציות למשפחה, הילדים יתחילו לעזור בבית…