לעזרה בתהליך ההזמנה ניתן ליצור איתנו קשר בין 09:00-24:00 שבעה ימים בשבוע במספר 03-6566102

אטרקציות במרכז!

אין ספק כי אחת האטרקציות הכי מבוקשות היום בקרב אנשים, קבוצות ומשפחות הם אסקייפ רום, כמו למשל מתחם אסקייפ סיטי במרכז. (יותר נכון בתל אביב).

חדרי בריחה הם המילה האחרונה בתחום הכיף וההנאה. אחרי ששבענו כבר מכל מיני אטרקציות, הנה הגיעו חדרי הבריחה והפכו לטרנד הכי לוהט ויש הרושם שיישאר כזה למשך שני רבות.

הכוח של חדרי הבריחה והיכולת שלהם להישרד בים האטרקציות במרכז, הוא בשל החסר שהם ממלאים בחייהם של אנשים היום. אנחנו חיים היום בעולם מציאותי אך גם וירטואלי. מוצאים את עצמנו שקועים בפיתוח יחסים וחברויות ברשתות חברתיות (במקום במציאות, זה הרי פשוט הרבה יותר קל). אנחנו מבלים עם החברים הכי קרובים ולא פתוחים וגם אין לנו דרך להכיר חברים חדשים. (בבר אי אפשר להכיר אנשים…) ויש בכולם היום געגוע אחד: למשהו אמיתי, שמערב את החושים,

שנוגע בנו, שמשמש לנו אתגר, ומוציא אותנו מאזור הנוחות שלנו.

אין חסמבה יש חדרי בריחה…

גם הילדים של היום שהולכים לחדרי בריחה, זקוקים לחוויה הזו. פעם ילדים שיחקנו בחבורות ברחוב, ואת כל החידות והאתגרים של חדרי הבריחה הם יצרו בעצמם. שיחקו ב"מחפשים את המטמון" ובתנועות הנוער עד היום משחקים באש לילה. אבל תראו מה קרה לנו בשנים האחרונות. הכול נהיה כל כך קל, זמין, נגיש והטכנולוגיה השתלטה על חיינו. זה אומר שאנחנו פחות מתאמצים, פחות משקיעים במה שקשה לנו ותוסיפו לזה את כל הבעיות הנלוות לדור ה-Y וה-X שרוצים סיפוקים ומהר.

חדר בריחה – אטרקציות במרכז גם לכל מי שאהב ונהה אחר משחקי המחשב של שנות ה-80 וה-90 ושהתבססו בעיקר על קווסט (הרפתקאה).

חדרי הבריחה לקחו את הטכניקה והדרך במסע של הגיבור והפכו אותם לפנטזיה מציאותית. בכל חדר בריחה יש נושא וסביבו אוסף של חידות, מהלכים ורמזים שאמורים בסופו של דבר לגרום לשחקנים הנעולים בחדר, להצליח לצאת ממנו.

מהשודדים הקאריביים ועד משחקי הכס!

חלק מהאטרקציות במרכז, תוכלו להגיע לחדרי בריחה של מתחם אסקייפ סיטי– 10 חדשים מושקעים. 110 מ"ר של פנטזיה הכי טובה שיש היום בארץ.

לכל חדר יש סיפור נושא. כל פיתרון של חידה מקדם אתכם בעלילה לעבר הפיצוח השלם של כל החידות ואז- ישר לדלת

היציאה. ככל שהנושא עמוס בפרטים, פירוטכניקה ושכלולים המדמים את העולם בו מתקיים הסיפור, כך ניתן לחוות חוויה יותר גדולה ושלמה, משל השחקנים באמת חלק מהפנטזיה, הרבה יותר ממה שמסוגל משחק מחשב.

באסקייפ סיטי -אטרקציות במרכז יש חדרי בריחה בנושאים האלה: שודדי הקאריביים, משחקי הכס, מבוך האלים, קללת המומיה, המקדש הארור, אטלנטיס העיר האבודה, המסור, צ'ארלי בממלכת השוקולד, מלחמות האבירים- החרב המכושפת ובשבי האויב. כל אקזיט רום תוכנן ברמה הגבוהה ביותר בדיוק לכל לקוח.

הרבה מאוד מקומות עבודה אוהבים להביא את העובדים שלהם לחדרי בריחה -אטרקציות במרכז, בגלל שדרך הפעולה של אנשים יחד כצוות, מחדדת עבורם יותר את אופן ההתנהלות היום- יומית שלהם ומכאן הם יכולים להקיש, ללמוד ולהסיק מסקנות גם על התנהלותם כחלק מצוות במקום העבודה שלהם. ערב גיבוש בחדר בריחה זה מקום מצויין לחלק מתנות לעובדים מצטיינים ולהפוך את הערב לעוד יותר שמח ומהנה.